Kočičí polívka

12. května 2007 v 0:56 |  to jsme my
jsme prapodivné nicnedělající uskupení...


Historie Kočičí polívky

Počátek tohoto veskrze prapodivného uskupení se datuje do daleké, předaleké minulosti. Celé generace jepic obecných již zahynulo od toho dne, kdy se uvařila první porce kočičí polévky. A nebyla to cesta snadná.. naopak byla plných zatáček, hrbolů, podezřelých stopujících, radosti i smutku.
Skládá se z kvadropočtu, tedy ze čtyř členů. Tří členek, jednoho člena a také jedné čelenky. Kořením je sympatický vyhlížející EsoZajda, nenechte se však ošálit jeho na první dojem, starostlivou, vnímavou, velice inteligentní, atakdále povahu, mohlo by vás po bližším seznámení sklamat, že takový opravdu je, a že dokonalost existuje. A aby bylo co kořenit, musíme mít hlavní ingredience.. tedy kočky. Kočky v podobě Kačkolíny Kačky, Mišpulíny Míši a Ančíse Anči. Kačkolína je velká cestovatelka, jednoho dne jí bude naše planeta malá, naštěstí s mílovými kroky postupující technologíí jistě brzy osídlíme i další planety. Míšpulína, také cestuje, ovšem trochu jinde. Procestovává mysl, je velkou myslitelkou, ač se to o ní neví, jelikož své myšlenky nedává na obdiv, lidstvo na ně pravděpodobně ještě není připraven. Anšís pro změnu procestovala svět nelegálních látek. To jí jistě rozšířilo obzory a viděla svět z papírového i jiného pohledu. Pohádkového pohledu, který se věčině smrtelníkům nezjeví. A toto vše, tedy jak peprné koření tak i kočkovité kočky se povaří (povětšinou v pivu) a máme polívku.
Nyní něco k samotnému velevzniku - ponejprv bylo světlo, a to když jiskra v mysli jednoho z členů zažehla myšlenku, myšlenku neledajakou, něteří by ji mohli pokládat za bláhovou ne-li dokonce za donebevolající troufalost. Ale stalo se tak. Myšlenkou bylo, spojit geniální mozky nynějších členů dohromady a vytvořit něco více, jelikož je prastarou pravdou, že celek je více než součet částí. Což byla velice praktická myšlenka, jelikož některé části stejně chybí.
A tak, jak se po několika korbelů plných zlatavého moku z chmele, vody, cukru a sladu, řeklo, tak se i stalo. Ó ano pravím vám, toho dne vzniklo bratrstvo ( tedy spíše sesterstvo, vzhledem ke složení) kočičí polívky. Bohužel přesné datum není známo, jak již bylo řečeno, stalo se tak již dávno a od té doby si zlatavý mok již vybral daň v podobě několika milionů uhynulých mozkových buňěk.
Od doby vzniku, již stačila polívka neudělat mnoho a mnoho jistě ještě neudělá. Mezi tyto věci můžem započítat, několik desítek výletů za Prahu i dále, hudebních, ale převážně divadelních záležitostí. Pokud by se ovšem staly, svět by na tyto chvíle jistě nikdy nezapomněl. Nevíme ovšem, zdali by na ně vzpomínal dobře, jako na slunné bezstarostné letní dny, nebo nedobře, jako na zimní noční vánici, ve které se člověk ocitl zničehonic bosý. Tak jako tak se nestalo a pravdu se již nedovíme.
Avšak v době nedávné se věci začly měnit a možná se svět přecejen dočká nějakého jejich společného díla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čím by se podle vás měla Kočičí polívka zabývat?

vařením 40% (6)
hudbou 20% (3)
divadlem 13.3% (2)
něčím jiným (napište do komenrářů) 6.7% (1)
raději ničím 20% (3)

Komentáře

1 marus marus | E-mail | 15. května 2007 v 22:09 | Reagovat

to ste...

2 lalaj lalaj | E-mail | 19. června 2007 v 21:33 | Reagovat

náhodou,já si myslím,že jsme si začali psát web:)takže nějákou aktivitu vyvíjíme,chodíme do hospody,navštěvujeme se a pomáháme si.Dokonce jsme spolu malovali a spali na hřbitově,takže to mluví za všechno.Jsme skvělé uskupení,jen tak dál!:D

3 kač kač | 22. června 2007 v 10:13 | Reagovat

nemužu než souhlasit;)

4 kač kač | 3. října 2007 v 22:12 | Reagovat

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ko%C4%8Di%C4%8D%C3%AD_pol%C3%ADvka

5 zvláštní roh zvláštní roh | 20. listopadu 2007 v 23:12 | Reagovat

zabývejte se vařením, moučníky si vždycky najdou kupce. Jste prostě fajn.

6 bla bla | 29. března 2008 v 18:13 | Reagovat

podle mě byste měli dělat

7 Le.. Le.. | 28. srpna 2008 v 13:34 | Reagovat

Vy ste au-pir ? nebo co  ? chci taky bydlet v anglii ..co tam delate :D trochu nechapu...vysvětlit prosím...studujete? kde :D ? :D chjo ..dětskej sen...

8 pan filuta pan filuta | 7. ledna 2009 v 3:33 | Reagovat

Je zname, ze opravdovi geniove sve doby maji mnohdy problemy s vecmi, ktere nam, obycejnym lidem, prijdou naprosto bezne. Toto je bohuzel pro ctenare (nastesti pro svet, jenz obdaril svou genialitou) take priklad slavneho Vrastislava Potemkina. Je ocividne, ze se jeho tvorba mnohdy doslovne podepsala nejen na uvedenem textu, ale i behem vzniku samotnych korenu tohoto prapodivneho (rouhac by rekl zvraceneho) uskupeni. O mrtvych jen dobre, budiz ti zeme lehka velky genie!

Vzdejme ti cest alespon tim, ze opravime ty strasny hrubky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.