Powerball

27. ledna 2008 v 11:57 |  povídky a plkání
POWERBALL

Položme si otázku, co to powerball je? Powerball je takové kulaté tentononc s kterym je sranda a zaroven je to posilováníčko. Jak powerball poracuje? Má to něco společnýho s gyroskopem a ten má něco společnýho s graviditní, totiž gravitační a odstředivou silou. Tak terminus technikus by jsme měli za sebou.
Ted je na řadě to, jak se s nim vlastne pracuje. Uchopíme powerball do jedné ruky a pomocí druhé, či pomocí jakékoliv rozjezdové dráhy roztočíme osu X a následně začneme rotovat zápěstim čimž roztočímě osu Y a dále zrychlujeme a zmenšujeme pohyby zápěstí. Čím vyšší otáčky, tím větší sílu působící proti pohybu cítíme. Je to vcelku zajímavý a relaxující pocit.
My profíci, tim myslim mě a řeka Akise, říkáme powerballu slangově "pébéčko", pavrboles, či "to kulaté udělátko". Je snadné si vytvořit na pbčku závislost. Příklad toho jaké muka prožívá šílený závislak si prohlédneme nyní na fotografiích.


po vydatném točivém spánku..
si závislák vyčistí zoubky..
dá si ranní rozcičku..
nasnídá se..
a pak se nestačí divit co všechno se musí naučit na přijímačky..
Tak doufam, že po tomto odsrašujícím příkladu se powerballu velikým obloukem vyhnete. :-ß

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pan filuta pan filuta | 27. ledna 2008 v 16:11 | Reagovat

jaaa ci taky powerballl... ale takovy prachy bych za to nedal :o)

2 maru maru | 27. ledna 2008 v 20:08 | Reagovat

dobrý výrazy máš na těch fotkách:)

3 Lalaj Lalaj | 31. ledna 2008 v 0:22 | Reagovat

To je přeci jasné, že nášemu panu chytrolínovi jeho mozečkový kolečka jedou a sto šest...jak bychom si to vysvětlili,hm...třeba foto s učebnicí- to si tak řiká: "Hm,aha, a jak tohle sečtu a odečtu,tak pak použiju tangenc a pak... kurňa,co vlastně znamená tahle značka? To je nějákej chyták,past na Zajdu....?"pak foto u počítače: "Že by to nebylo ani na netu,co teď s tim?" Další foto ve vaně: "No cože,to je přeci jednoduchý,teď ten matematickej příklad vyřešim jedna báseň:)"Spánek: "Dalo to ale fušku" cvičení- "všechno umim,všechno znam,tak proč se neprotáhnout,ne?"

4 manijak powerball manijak powerball | Web | 8. srpna 2008 v 11:19 | Reagovat

Ahoj lidi tenhle blog jsem si náhodou vygooglil    a powerball už mám mám Powerball neon red pro zkuste to je to zážitek.A koukněte se na můj článek o powerballu.a okomentujte je to :http://kosmonaut-neil.blog.cz/0808/powerball#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.