další zprávy z mé výpravy

16. února 2008 v 11:38 | kač |  Výletnění
Jak jsem s mými malými monstry zavítala do "big parku"
V tomhle prťavým městě mají na hřišti houpačku pro hendikepovaný a kolotoč pro vozíčkáře...Holly je tu možná jediná, koho na to užije, ale je to fajn! V Praze jsem nic podobnýho neviděla
Víkend s Maruš a Želvou - vejlet do Salisbury, na Stonehenge a do Avebury proložen večerem s whiskey
Z dalšího víkendu je fotodokumentace (naštěstí) jen omezená (dočkáte se). Noční výlet Londýnem s partou opilých Poláků aneb cesta taxíkem tam a kdovíjak zpátky. Oslavy nového čínského roku krysy, konečně shledání s Kóčou :-)
tady se rovnou můžete kouknout, co od roku krysy čekat :-)
Krysa: tento osobní rok je pro Krysu rokem hojnosti, štěstí a prosperity. Přináší jí příliv inspirace, spokojenosti a energie.
Buvol: pro Buvola je to rok prosperity a štěstí. Je možné očekávat ocenění, peníze a třeba i povýšení, protože Krysa je dobrý přítel Buvola. Tento rok se Buvol může spolehnout na své přátele a blízké.
Tygr: tento rok Tygrovi nepřeje. Nemůže očekávat ani zisk, ani postup v kariéře. Rok Krysy bude vyžadovat velkou aktivitu, která ale přinese minimální ocenění.
Zajíc: může v tomto roce očekávat hodně příležitostí k postupu. Vhodný rok pro změnu bydliště, nebo pro investice do nemovitostí. Práce postupuje pomalu, je potřeba si udělat pořádek v administrativě a nedůvěřovat hned tak každému.
Drak: rok Krysy je pro Draka jeden z nejlepších roků, protože Krysa je Drakův nejlepší přítel. Tento rok s sebou přináší možnost nových začátků a příliv tvůrčí síly, což podporuje extravagantní dračí styl. Profesní i milostný život je na vzestupu.
Had: hektický rok, který Hada zavalí povinnostmi. Had by se neměl nechat strhnout tímto proudem, zůstat ve svém středu a problémy řešit jak postupně přicházejí. Potom se události vyvinou v jeho prospěch. V roce Krysy může Had očekávat příznivý vývoj především v zaměstnání. Měl by zůstat skromný a neměl by příliš utrácet, ani si brát půjčky.
Kůň: Krysa soupeří s Koněm, takže je možné očekávat problémy, především ve sféře obchodu, v právních záležitostech i v oblasti milostných vztahů. Kůň by se měl v roce Krysy chovat obezřetně a disciplinovaně a nepovolovat svým excentrickým choutkám.
Ovce: rok Krysy je pro ovci příznivý, daří se jí v zaměstnání, může splatit své dluhy. Její rodinný život je v tomto roce stabilní a klidný a totéž platí pro přátelské a milostné vztahy.
Opice: tento rok je pro Opici rokem úspěchu, štěstí, vzestupu a mnoha příležitostí. Dobře se jí daří zejména v kruhu rodiny a přátel. Její milostný život vystupuje do popředí a to zejména pokud se dá dohromady s Krysou.
Fénix: v roce Krysy může Fénix očekávat finanční potíže, špatné obchody, finanční ztráty, může přijít i o úspory. Pomocnou ruku bude Fénix v roce Krysy hledat jen velmi obtížně. Rok bude vyžadovat diskrétnost a takt.
Pes: pozitivní rok s důrazem na povolání. Pes ale musí dávat pozor na přílišné soustředění na práci a výdělek, jinak začne mít pocit dřiny a nádeničiny bez užitku. Rok Krysy přinese Psovi dobré zdraví.
Kanec: rok prosperity, společenských úspěchů a nových příležitostí. V roce Krysy se Kanci bude dařit hlavně v zaměstnání, mohou mu ale poněkud zkomplikovat život finanční problémy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maruš maruš | 26. února 2008 v 14:54 | Reagovat

jsem zvědavá, co přinese naše další výletnění.. Těšim se :-) Viva la Manchester!

2 Krysa Krysa | Web | 9. dubna 2008 v 16:44 | Reagovat

Letošní rok je rokem krysy.

3 GaGy GaGy | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 14:16 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.