Uhni nebo budeš kousnut?!

24. srpna 2008 v 12:58 | Lalaj |  Výletnění
Nikomu jiste neuniklo, ze nám přibyl jeden vetřelec do našeho kočičího uskupení. Je jím má kousavá Majdulenka,která se snaží seč muže, aby nam přinesla něco nebo spiše někoho do polívky.
Myslite si, ze vypadá neškodně?

Omyl.

Majdulenka je sice hodny tvor s krasnym kukučem, ale obcas se jí prostě někdo nelíbí. A ten někdo by si měl fakt radši dávat pozor!

Těžko říct, zda si holka jen hraje s plandavyma kalhotama a nebo se jen brání, ale na tyhle chatce par lidí vskutku svými zoubky moc nepotěšila.

Hold, mozna se jen mstila za to, ze jsme jí nedali to grilovany masicko, co tam celou tu dobu vonělo a ona se na to u mě a u Honzíka mohla jen dívat.:(

No směr jejího pohledu jistě napovídá,že gril je plny mnaminek a je na zemi:P
Přesto kalby, oslavy, maškarní a podobný akce nejsou všechny místa, kde se naše Majdička činí, aby kočičí polívka nebyla hned tak dojezená.

Zatímco ostatní děti fandily a my se s naší družinkou divokých jezdců snažili vyhrat přetahovanou, se Majdulence rozproudila krev v zilach.
Jásání dětí dokáže jistě svoje. Ale co pak ještě, když se čtyři děti svalí na tak malinkatého pejska? No kdo by se neohnal, ze?

Kousani je velice náročná činnost:D
No dál už to rozebírat nebudu. Jen chci říct, že mám ďáblíka v rouše beránčím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zajdovač Zajdovač | 27. srpna 2008 v 13:59 | Reagovat

Ta krvelačnost jí kouká z očí O.O

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.